Najczęściej zadawane pytania

Na czym polegają poszczególne usługi kurierskie?

InPost Szybkie zwroty – usługa Szybkie Zwroty umożliwia klientom sklepów internetowych zwrot towaru zakupionego przez internet. Dedykowane rozwiązanie automatyzujące proces zwrotu lub wymiany. Po wprowadzeniu danych otrzymasz kod nadania, z którym należy nadać w paczkomacie. Twój zwrot doręczy kurier InPost.

DPD, DHL, InPost Kurier, Patron Service paczki, FedEx, TNT, UPS, ETL, GLS, Ambro Express  – usługi polegające na nadaniu przesyłek z odbiorem przez kuriera zgodnie ze wskazanym adresem nadania, wyjątkiem jest zaznaczenie opcji „Nadanie w oddziale”, wówczas przesyłkę należy zanieść do dowolnego punktu wybranej firmy kurierskiej. Doręczenie odbywa się pod wskazany adres odbiorcy.

Poczta Polska palety, Pall-Ex, Rhenus Logistics, Patron Service palety, GEODIS, Rohlig SUUS – usługi polegające na nadaniu przesyłek z odbiorem przez kuriera zgodnie ze wskazanym adresem nadania. Doręczenie odbywa się pod wskazany adres odbiorcy

InPost Paczkomat ➝ Kurier – usługa polegająca na nadaniu przesyłki w paczkomacie z dostawą do odbiorcy pod wskazany adres.

InPost Paczkomaty – usługa polegająca na nadaniu przesyłki w paczkomacie z dostawą do paczkomatu.

ORLEN Paczka – usługa polegająca na nadaniu przesyłki ze Stacji Orlen, dostawa również odbywa się na stację, po dostarczeniu przesyłki odbiorca otrzymuje informację na adres e-mail wraz z kodem do odbioru zamówienia.


Proszę czekać!

Proszę czekać... to zajmie tylko sekundę!